بوتکمپ استارتاپی IOT  و 5G و LTE 

لبخندت رو تیمی بساز …

درباره بوتکمپ

بوت کمپ استارتاپی 5G و اینترنت اشیا (۵g/LTE/IOT) 1400، با چشم انداز ارتقای اکوسیستم استارتاپی کشور در زمینه 5G و اینترنت اشیا (5g/LTE/IOT)، زیر نظر شتابدهنده هاب شیراز برگزار می‌شود و اصلی‌ترین هدفی که دنبال می‌کند، تیم‌سازی و ادغام افراد توانمند در راستای تقویت روحیه کارآفرینی و پرورش نوآوری جهت دستیابی به محصول است. جهت دستیابی به این مهم، 8گام کلیدی در این بوت کمپ در مدت 5 الی 6 ماه طی خواهد شد که در نهایت منجر به تولید محصول کمینه پذیرفتنی (MVP) می‌گردد. این مراحل شامل کارگاه‌های آموزشی مسئله محور و محصول محور بوده و مشارکت افراد رکن اساسی آن می‌باشد. لذا، در این مسیر پیدا کردن افراد هماهنگ با یکدیگر جهت پیشبرد کارگاه‌های آموزشی و رسیدن به محصول متکی بر دانش جمعی تیمی اهمیت بسیار بالایی دارد. همچنین، همراهی مربی و منتورهای درنظر گرفته شده در این بوت کمپ، چراغ راه مشارکت تیمی خواهد بود.

کارگاه‌های آموزشی این بوت کمپ شامل 8 دوره مهارت تکنیکال و مهارت نرم می‌باشد که در 60 ساعت برگزار خواهد شد. معرفی اکوسیستم 5G/IOT، کارگاه حل مسئله و تفکر طراحی، آموزش تیم سازی، شناسایی و ارزیابی تکنولوژی‌ها، طراحی مدل کسب‌وکار و معرفی روش NABC برای راه اندازی کسب و کار و … از جمله کارگاه‌های آموزشی و محصول محور خواهد بود.
هاب شیراز در این مسیر کمک خواهد کرد تا هر فرد با شناسایی توانایی‌های خود، تیمی قویتر، فعال‌تر بسازد.

محور های بوتکمپ

بوت کمپ استارتاپی 5G/IOT/LTE 1400، با محوریت 5 موضوع اصلی طراحی شده است.

آموزش‌های کارگاه‌محور و شناخت مباحث کسب و کار در حوزه 5G/IOT

تیم سازی مبتنی بر توانمندی افراد در کارگاه‌های آموزشی

بهره‌گیری از منتورینگ و کوچینگ در راستای رسیدن به اهداف تیم‌های تشکیل شده

دانش ورزی با برگزاری کافه کتاب استارتاپی

محصول سازی

سفر مشتری دوره TBBC

اساتید و منتور های بوتکمپ

دکتر محسن ملکی

دکتر محسن ملکی

Managing Partner | Strategy | Digital Transformation | PMO | BSC | Customer Experience CCXP | Lean Six Sigma | Risk 

دکتر مختارنیا

دکتر مختارنیا

Venture Capital Investment Manager at Harkat Aval

دکتر حسینی

دکتر حسینی

Co-founder and CEO of Aptevoke AB. A new innovative start-up in MedTech...

مهندس نیک محمدی

مهندس نیک محمدی

CEO of Hub Shiraz

مخاطبین

افراد علاقه مند به یادگیری مهارت های به روز و کاربردی متناسب با بازارکار، کارمندان شرکت های فعال در موضوعات LTE&iot &5g، افراد فعال در موضوعات iot &LTE & 5g، علاقه مندان برای شروع کسب و کار در حوزه iot& LTE &5g، دانشجویان رشته های کامپیوتر، برق و مخابرات

هدف

این دوره با هدف ارتقای اکوسیستم استارتاپی کشور در زمینه iot &5g برگزار می گردد . همچنین آموزش مباحث کاربردی و تیم سازی و برقراری ارتباط بین افراد توانمند برگزار می گردد و شروعی است برای مسیر کارآفرینی در صنعت وسیع و رو به رشد iot & 5g & LTE

نتیجه

در پایان این دوره با مبانی راه‌اندازی یک کسب‌وکار آشنا شده‌‎اید و می‌‏توانید با آموخته‌‏های خود وارد فرآیند شکل‏‌گیری کسب‌وکار خود شوید. شما آماده هستید برای ورود به شتابدهنده‌‎ها اقدام نمایید و اگر بتوانید mvp محصول خود را اماده کنید، میتوانید وارد دوره لبخند سوم شتابدهنده هاب شیراز شوید .

همین الان ثبت نام کنید

هزینه : 2,۵۰۰,۰۰۰ تومان

از ما بپرسید

راه های ارتباطی

پست الکترونیک

info@hubshiraz.ir

تماس تلفنی

07136132941