فراخوان مسابقۀ ملی اپلیکیشن‌ها و رویداد استارتاپی حوزۀ سلامت دیجیتال

مسابقۀ ملی اپلیکیشن‌ها و رویداد استارتاپی حوزۀ سلامت دیجیتال ازسوی شتاب‌دهندۀ هاب شیراز (شتاب‌دهنده‌ی مشترک دانشگاه شیراز و حرکت اول)، همزمان با پنجمین دورۀ کنگره‌ی بین‌المللی سلامتِ همراه شیراز برگزار می‌شود.

مهندس علی نیک‌محمدی، مدیرعامل شتاب‌دهندۀ هاب شیراز ضمن اعلام این خبر در جمع خبرنگاران توضیح داد: کنگرۀ بین‌المللی سلامتِ همراه، هر دوسال یکبار در شیراز پذیرای فعالان و صاحب‌نظران این حوزه بوده است. سلامت همراه (Mobile Health)، اصطلاحی است که برای برنامه‌های کاربردی که در زمینه‌ی طبابت و سلامت عمومی ازسوی دستگاه‌های ارتباطی همراه پشتیبانی می‌شوند، به کار می‏‌رود.

وی ادامه داد: هدف اصلی این کنگره ایجاد فضایی برای تبادل ایده‌ها، مفاهیم، تکنیک‌ها، آزمایش‌ها و برنامه‌های کاربردی دستگاه‌های ارتباطی موبایل مانند تلفن‌های همراه، کامپیوترها و رایانه‌های شخصی جیبی در استفاده از خدمات و اطلاعات سلامت است.

مدیرعامل شتاب‌دهندۀ هاب شیراز خبر داد: پنجمین دورۀ کنگره‌ی بین‌المللی سلامت همراه شیراز در پنجم بهمن‌ماه امسال درحالی برگزار می‌شود که به‌عنوان زیر‌مجموعه‌ای از سلامت الکترونیک (eHealth)، به‌طور عمده بر موضوعاتی ازقبیل دریافت خدمات سلامت از طریق ارتباطات موبایل و فناوری‌های چندرسانه‌ای و نیز استفاده از هوش مصنوعی و واقعیت مجازی در ارتقاء سلامت جامعه تمرکز دارد.

مهندس نیک‌محمدی گفت: در این دوره تصمیم گرفته شده است تا از ظرفیت بین‌المللی این کنگره در زمینۀ معرفی و ارتباطات مؤثر برای شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های فعال در این حوزه استفاده شود. از همین‌رو شتاب‌دهنده هاب شیراز به‌عنوان مجری رویداد استارتاپی و سرمایه‌گذار پنجمین دورۀ کنگرۀ بین‌المللی سلامت همراه شیراز از سمت دبیرخانه این کنگره انتخاب شده است.

وی اظهار کرد: این شتاب‌دهندۀ دانش‌بنیان در نظر دارد تا فرصت را مغتنم شمرده و این رویداد را به‌شکل شایسته‌ و درخور اکوسیستم کارآفرینی کشور برگزار نماید.

مدیرعامل شتاب‌دهندۀ هاب شیراز ضمن دعوت از علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه اعلام کرد: مهلت ثبت‌نام در این دوره از مسابقه تا پایان دی‌ماه است. جوایز نقدی متعددی برای این دوره از مسابقه، به‌همراه امکان جذب سرمایه تا متوسط ۷۰۰میلیون تومان در صورت پذیرش در دورۀ شتاب‌دهی هاب شیراز درنظر گرفته شده است.

گفتنی‌ست، هاب شیراز (شتاب‌دهنده‌ی مشترک دانشگاه شیراز و حرکت اول) در طبقۀ هشتم برج نوآوری دانشگاه شیراز قرار دارد. هاب شیراز با هدف تمرکززدایی اکوسیستم کارآفرینی کشور و تقویت و غنی‌سازی زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری جنوب کشور از طریق کشف، جذب و پرورش ایده‌ها و تیم‌های مستعد و فعال و همچنین کمک به توسعۀ شخصی و تقویت روحیه‌ی کارآفرینی فعالیت خود را آغاز نموده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص «مسابقۀ ملی اپلیکیشن‌ها و رویداد استارتاپی حوزۀ سلامت دیجیتال» می‌توانند با شماره‌های 09905026827 و 07136132941 تماس بگیرند یا برای ثبت‌نام از طریق لینک زیر اقدام نمایند:

https://hubshiraz.ir/digitalhealth

اشتراک گذاری:

ورود

هنوز عضو نشده اید؟