سوالات پر تکرار

در این صفحه سوالات متداول دوره های آموزشی و رویدادها  و دیگر خدمات هاب پیش روی شما قرار دارد. ممکن است پرسش شما نیز مشابه یکی از این پرسش‌‌های متداول باشد.

اگر دارای کسب و کاری هستید که محصول آن حداقل به مدت یک‌سال در بازار ارائه شده است و بیزینس مدل آن محک لازم را خورده است و به یک سرمایه‌گذار خطر پذیر برای رشد کسب و کارتان نیاز دارید، با ما تماس بگیرید. کسب و کارهایی که در حوزه های راهبردی حرکت اول قرارد گیرند وکسب وکارهایی که از نظر مرحله رشد در مراحل میانی رشد باشند از اولویت بیشتری در بررسی ها برخوردار می باشند.

بله هاب محدودیت جغرافیایی برای سرمایه‌گذاری‌های خود قائل نیست. ضمن اینکه تیم‌های مستعد در سرتاسر کشور می‌توانند با حرکت اول همکاری داشته باشند.

در اختیار داشتن سرمایه برای توزیع در شرکت‌های دیجیتال محور و فعال در مراحل پایانی رشد با وجود دوران سخت اقتصادی و همچنین رهبری قوی، تمرکز بر شش ستون اصلی‌ سرمایه‌گذاری، پشتیبانی مدیریتی پس از سرمایه‌گذاری، از مهم‌ترین ویژگی‌های هاب است.

با توجه به منابع بلند مدتی که در اختیار حرکت اول است، توانایی پشتیبانی بلند مدت از کسب وکارها را در اختیار دارد، علاوه بر آن هاب توانایی حمایت‌های اعتباری و ارائه خدمات غیر نقدی از مجموعه سرویس‌های قابل ارائه همراه اول را نیز دارد.