فراخوان جذب  کار آفرینان مقیم  – EIR

EIR

معمولا کسی که یک بار کسب‌وکاری را راه انداخته‌ و برای آن وقت جدی گذاشته‌ حتی اگر کسب‌وکارش شکست هم بخورد دیگر دوست ندارد برای کس دیگری کار کند و منتظر فرصتی می‌ماند که دوباره کار خودش را راه بیاندازد.

مطالعات نشان می‌دهند کارآفرینی بیشتر یک ویژگی شخصیتی است و افرادی که این ویژگی را دارند در شغلی که احساس مالکیت و آزادی عمل نکند معمولا موفق نیستند به همین دلیل افرادی که یک بار استارتاپی را راه اندازی کرده باشند به احتمال خیلی زیاد باز هم این کار را انجام خواهند داد، حتی اگر استارتاپ قبلی شکست خورده باشد.

معمولا بین خروج از یک استارتاپ و ورود به استارتاپ بعدی یک دوره گذار وجود دارد که بعضی‌ها این دوره را به مشاوره دادن و مطالعه و گاهی کتاب نوشتن سپری میکنندو بعضی‌ها نیز برای یک شرکت کار می‌کنند  البته با علم به اینکه این کار بلندمدت نیست.

در شتابدهنده ها و سرمایه گذاران خطرپذیر سراسر جهان برای این دوره گذار فرصت شغلی تعریف شده است به نام کارآفرینان مقیم یا Entrepreneur In Residence که به صورت مخفف EIR اطلاق می گردد.

شتابدهنده هاب شیراز نیز با علم به این موضوع و استفاده از تجارب بین المللی این حوزه برای اولین بار سعی در راه اندازی این فرایند در سطح یک شتابدهنده را دارد.

از همین رو علاوه بر افراد دارای سابقه کارآفرینی، افراد علاقه مند به این حوزه که تا کنون که تجربه کارآفرینی نداشته اند را با آموزش های متناسب در سمت EIR جذب می نماید.

اگر احساس میکنید که این پتانسیل را دارید جای شما در هاب شیراز خالی می باشد. منتظر دیدار با شما هستیم.

سوال های متداول

محدودیت سنی وجود ندارد اما با توجه به نیاز به تجربه و انرژی برای پیشبرد اهداف، افراد رده سنی 20 الی 27 سال در الویت می باشند

اصولا افراد EIR علاوه بر تجربه در حوزه کارافراینی باید افاردی پرتلاش ، مصم و آموزش پذیر باشند.

 .

بر اساس سطح تجربه و توانایی هر فرد وظایف منحصر به فرد به ایشان ابلاغ می گردد ولی به صورت کلی این وظایف در راستای کمک به رشد تیمهای سرمایه‌گذاری شده تحت حمایت هاب شیراز، تحقیق و توسعه پیرامون مسائل موجود، ارتباط با صنعت و ارائه راه حل ها بر اساس مشکلاتشان می باشد

هاب شیراز با بهره گیری از فضای مجازی خود این امکان را فراهم کرده است تا بتواند با افراد از شهر های مختلف در ارتباط باشد .

افراد EIR علاوه بر دریافت آموزش های مدون از سمت هاب شیراز این امتیاز را دارند تا درصورت تشکیل استارتاپ خود بتوانند با ضریب امتیاز در فراخوان هاب هاب شرکت نمایند.

همچنین در مسائل مربوط به صنعت می توانند از سمت صنایع و شرکت متقاضی حقوق دریافت کنند.

همین الان ثبت نام کنید

اگر تجربه کارآفرینی دارید، اگر استارتاپ شکست خورده دارید، اگر علاقه مندید به عنوان یک کارآفرین مقیم فعالیت کنید.
جای شما در هاب شیراز خالیست! !

همین الان درخواست بدهید