دومین فراخوان حمایت از استارتاپ های جنوب کشور

هاب شیراز

شتابدهنده هاب شیراز(لبخند) به منظور حمایت از استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپای جنوب کشور از تمامی تیم های فعال در حوزه های سلامت همراه ، تجارت الکترونیکی ، بازی و رسانه دیجیتال ، شهر هوشمند ، آموزش الکترونیکی و تولید محتوا دعوت می کند تا با شرکت در دومین فراخوان پیش شتابدهی این شتابدهنده ، فرصت استفاده از حمایت های مادی و معنوی همراه اول و دانشگاه شیراز کسب نمایند .

سوال های متداول

دومین فراخوان از تاریخ 25 اسفندماه 1399 آغاز شده و تا پایان اردیبهشت ماه 1400 فرصت ثبت نام برای تیم ها موجود است .

بعد از ثبت درخواست از طریق وب سایت هاب شیراز ، بر اساس فرم های موجود در سایت ، تیم ها اطلاعات لازم را به منظور داوری برای هاب شیراز ارسال می نمایند و پس از سه مرحله داوری به صورت مجازی تیم های برگزیده معرفی خواهند شد .

فرم های تکمیل شده را از طریق صفحه مربوط به فراخوان دوم سایت هاب شیراز ارسال نمایید.

با توجه به شرایط موجود و وضعیت شیوع ویروس کرونا ، تمامی مراحل داوری به صورت مجازی برگزار می شود

هاب شیراز با بهره گیری از شتابدهنده مجازی خود این امکان را فراهم کرده است تا بتواند خدمات پیش شتابدهی خود را به تیم های دیگر شهر ها ارایه دهد .

در مرحله پیش شتابدهی مبلغ 50 میلیون تومان گرنت در اختیار هر تیم قرار خواهد گرفت

خیر، در ابتدای کار نیازی به ثبت شرکت نیست

در قدم اول باید توجه داشته باشید بهترین تیمی که می‌تواند ایده شما را انجام دهد خودتان هستید و انگیزه، بینش و اجرای درست شماست که می‌تواند به موفقیت ایده بیانجامد؛ به همین دلیل است که ما و دیگر سرمایه‌گذاران برای پیاده‌سازی ایده بر روی شما سرمایه‌گذاری می‌کنیم. اما در هر صورت و در راستای اطمینان شما از حفظ اطلاعات استراتژیک تیمتان(نه لزوما ایده)، پس از ورود به دوره پیش شتابدهی بین هاب شیراز و تیم‌های حاضر، قرارداد عدم افشای اسرار (NDA) منعقد می‌شود و از این طریق محرمانگی اطلاعات شما کاملا محفوظ خواهد ماند.

ما در هاب شیراز اصرار داریم که تیم موسس بتواند تمامی کارهای اصلی تیمش را تا زمان جذب سرمایه بعدی انجام دهد. زیرا این موضوع قدرت بقای تیم شما و همچنین انعطاف‌پذیری، کنترل و توان پیاده‌سازی ایده را به شدت افزایش می‌دهد. در هر صورت اگر نیاز داشتید براساس تاییدیه هاب شیراز می‌توانید از آن برای استخدام نیرو استفاده کنید.

سیاست ما در هاب شیراز دخالت حداقلی در امور مدیریتی تیم‌هاست و به عنوان سرمایه‌گذار بیشتر به خروجی تیم نظارت داریم. اما هرگاه تیم شما نیاز به آموزش یا مشاوره در زمینه مدیریت خود داشته باشد، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم.

تجربه به ما ثابت کرده مسئله هم‌تیمی و مخصوصا هم‌بنیان‌گذار یک مسئله کاملا شخصی است و بهترین نظر و تصمیم را خود اعضای تیم می‌توانند بگیرند. توصیه ما هم به شما این است که هم‌تیمی‌های خود را در ابتدای شکل‌گیری تیم از بین کسانی انتخاب کنید که مدت‌هاست آن‌ها را می‌شناسید و با هم کار کرده‌اید. البته ما به شما در این زمینه مشورت می‌دهیم و در صورت درخواست شما در جلسات جذب نیروی انسانیتان نیز شرکت می‌کنیم.شما نیز می‌توانید از شبکه‌ها و باشگاه هاب شیراز در راستای جذب نیرو انسانی نیز استفاده کنید.

برای بهره‌مندی حداکثری تیم‌ها از خدمات ما، ورود به برنامه پیش شتابدهی هاب شیراز نیازمند پیش‌نیازهای زیر است:
فرد یا تیمی که بتواند کارهای اساسی کسب و کار را تا زمان جذب سرمایه بعدی پیش ببرد.
ارزش پیشنهادی که برمبنای مطالعه مشتری و شناخت بازار ایجاد شده است.
محصولی که هم اکنون وارد بازار شده یا به زودی آماده ورود به بازار می‌شود.
البته اگر هنوز به این مرحله نرسیده‌اید باز هم مشکلی نیست. اگر تنها شرط اول را با خود داشته باشید در رسیدن به دو مورد بعدی نیز به شما در قالب پیش شتابدهی کمک خواهیم کرد.

این مساله کاملا به شرایط کسب و کار شما و نوع سرویس یا محصولی که ارائه می‌دهید بستگی دارد و باید مورد به مورد بررسی گردد.

روند ثبت نام و شتاب دهی در فرایند هاب شیراز

همین الان ثبت نام کنید

شتابدهنده هاب شیراز(لبخند) به منظور حمایت از استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپای جنوب کشور از تمامی تیم های فعال در حوزه های سلامت همراه ، تجارت الکترونیکی ، آموزش الکترونیکی و تولید محتول، بازی و رسانه دیجیتال و شهر هوشمند دعوت می کند تا با شرکت در دومین فراخوان پیش شتابدهی این شتابدهنده ، فرصت استفاده از حمایت های مادی و معنوی همراه اول و دانشگاه شیراز کسب نمایند .