دوره ی حضوری « هک رشد و گیمیفیکیشن»

مدرس: امیرحسن ثقه الاسلامی

معرفی دوره: کارگاه آموزشی "هک رشد، بازاریابی نتیجه گرا "

درباره کارگاه: رشد در کسب‌وکا‌رهای نوپا به معنی انتخاب یک متریک اولیه برای رشد یک محصول است. یک هکر رشد با بررسی کاملِ کسب‌وکار ابتدا متریک‌های رشد محصول را با توجه به داشته‌ها و شبکه‌های بازاریابی انتخاب می‌کند. سپس با تمرکز روی هدف و استفاده از شبکه‌ها و روش‌های بازاریابی تلاش می‌کند به هدفی که از پیش تعیین کرده برسد و بعد سراغ متریک رشد بعدی می‌رود. هر تصمیمی که هکر رشد می‌گیرد براساس اطلاعاتی است که در مورد رشد دارد. هکر رشد هر استراتژی، هر تاکتیک و هر ابتکاری را به کار می‌گیرد به این امید که به رشد دست پیدا کند. «رشد» مانند خورشیدی است که هکر رشد به دور آن می‌چرخد. البته بازاریاب‌های سنتی هم به رشد اهمیت می‌دهند اما نه به اندازه‌ی یک هکر رشد. به یاد داشته باشید قدرتِ هکر رشد به خاطر تمرکزِ وسواس‌گونه‌اش تنها بر روی یک هدف است. آنها با نادیده‌گرفتنِ تقریبا همه چیز می‌توانند فقط یک کار انجام دهند که در مراحل اولیه مهم‌ترین موضوع است. این کارگاه به درد چه کسانی می خورد ؟موسسین استارتاپ ها از جنس Business or tech که به دنبال رشد های از جنس موشکی هستند بازاریاب های سنتی ای که می خواهند از متدهای به روز مطلع شوند بازاریاب های دیجیتال که می دانند فروش مهم تر از تبلیغات بنری است؟چرا باید به دنبال یک مهندس رشد به جای بازاریاب دیجیتال در کسب و کار خود باشیم ؟.

معرفی کارگاه گیمیفیکیشن

در این کارگاه در دو ساعت اول با مفاهیم گیمیفیکیشن آشنا شده و در دو ساعت دوم به صورت عملی با یک بازی جدی یک طراحی کامل خواهید کرد.

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

دوره هک رشد: کسانی که بنیانگذار کسب و کار هستند. بازاریابان دیجیتالی که به دنبال استراتژی های پیشرفته رشد فروش هستند. کسانی که می خواهند رشد سریع و بازدهی بیشتر در کسب و کارشان داشته باشند.

دوره گیمیفیکیشن: کسانی که یک کسب و کار دارند و می خواهند گیمیفای کنند . کسانی که می خواهند یک کسب و کار گیمیفای شده را پایه گذاری کنند . کسانی که می خواهند طراح یا مشاور گیمیفیکیشن شوند.

همین الان ثبت نام کنید

حضوری

این ورکشاپ بصورت حضوری در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 18 و 19 خردادماه 1401 در ساختمان مدیریت دانشگاه شیراز توسط شرکت هوشمند اول برتر شیراز (هاب شیراز)برگزار خواهد شد.

آنلاین